Kancelaria adwokacka Poznań


kancelaria prawna poznań
kancelaria prawnicza poznań
kancelaria adwokacka poznań

Kancelaria Adwokacka Poznań

Adwokat Michał Zając


Adres:

ul. Paderewskiego 6/15

61-770 Poznań

Tel. +48 604 189 269

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 1000 - 1800

W polskim systemie prawnym istnieje szereg przepisów, które nie dla każdego są w pełni zrozumiałe czy też poprawnie interpretowane. Samodzielne analizowanie kodeksów nie wystarcza w przypadku bardziej zaawansowanych spraw, a informacje, które można znaleźć w sieci, najczęściej i tak wymagają dodatkowej weryfikacji przez prawnika.

Kancelaria prawna prowadzona przez adwokata Michała Zająca jest zlokalizowana w Poznaniu, przy ul. Paderewskiego 6/15 i działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Kancelaria świadczy pomoc w zakresie różnych gałęzi prawa i współpracuje zarówno z przedsiębiorcami, jak i klientami indywidualnymi. W celu umówienia konsultacji należy wypełnić kwestionariusz znajdujący się na stronie internetowej w zakładce „Kontakt” lub zadzwonić pod numer telefonu +48 604 189 269. Michał Zając to adwokat, który świadczy pomoc prawną nie tylko w Poznaniu, ale także w Środzie Wielkopolskiej.

Kancelaria prawna – Poznań

Kancelaria prawna prowadzona przez adwokata Michała Zająca świadczy pomoc prawną w dziedzinach takich jak prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo nieruchomości, prawo pracy i prawo spółdzielcze. W zakres usług wchodzą także konsultacje związane ze sprawami dotyczącymi prawa karnego (i karno-skarbowego), prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego i spadkowego. Przed wizytą w siedzibie kancelarii warto przygotować wszystkie niezbędne dokumenty związane z przedmiotem konsultacji.

Poznań − adwokat. Obsługa prawna klientów indywidualnych

Kancelaria prawna adwokata Michała Zająca zlokalizowana w Poznaniu zapewnia pomoc prawną klientom indywidualnym w zakresie prawa karnego, prawa spadkowego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego i opiekuńczego. Adwokat Michał Zając oferuje wsparcie zarówno na etapie przedsądowym, jak i na etapie postępowania sądowego, także na etapie postępowania odwoławczego. W zależności od specyfiki sprawy, reprezentacja klientów obejmuje postępowania przed sądami wszystkich instancji i organami administracji publicznej. Kancelaria prawna prowadzona przez adwokata Michała Zająca, świadczy także pomoc związaną z ubezpieczeniami społecznymi, czy też sporządzanie wszelkiego rodzaju środków odwoławczych.

Poznań – kancelaria adwokacka. Obsługa prawna klientów biznesowych

Celem przedsiębiorcy jest rozwój biznesu w sposób zgodny z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi. Kancelaria prawna adwokata Michała Zająca, zlokalizowana w Poznaniu, udziela porad prawnych, przygotowuje dokumentację i reprezentuje klientów zarówno przed sądem, jak i organami administracji publicznej. Jak wygląda zakres świadczonej pomocy w przypadku współpracy z przedsiębiorcami? Kancelaria prawna udziela wsparcia w formie stałej lub też doraźnej obsługi osobom prowadzącym działalność gospodarczą w formie jednoosobowej działalności, ale także spółdzielnie czy też spółki prawa handlowego.

W zakres świadczonych usług, oprócz wyżej wymienionych, wchodzi także bieżąca obsługa prawna, doradztwo z obszaru prawa cywilnego, przede wszystkim zorientowane na negocjacje, sporządzanie opinii i umów (również wzorców umów), analiz dokumentacji, pomoc z zakresu prawa pracy czy przeprowadzania procesów windykacyjnych. Kancelaria adwokacka pomaga także w wyborze formy prawnej adekwatnej do prowadzonej działalności, biorąc pod uwagę optymalizację podatkową i uwzględniając procesy takie jak przygotowywanie statutów spółek czy sporządzania umów.

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu usług świadczonych przez adwokata Michała Zająca znajdują się na dedykowanych podstronach. Kancelaria adwokacka zlokalizowana w Poznaniu jest czynna od poniedziałku do piątku, ale przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą kwestionariusza celem ustalenia dogodnego terminu spotkania.

Skontaktuj się: +48 604  189 269

Do góry